11.06-nowoczesne-biuro

Jak urządzić nowoczesne biuro?

14-06-2021 by Aleksandra Szajnar

Stanowisko pracy powinno być regularnie ulepszane, ponieważ musi dostosowywać się do zmian. Jeżeli nie zmieniłeś aranżacji swojego biura od dekady, być może nadszedł czas, aby wymienić niektóre meble i stworzyć nowe miejsce pracy. Dzięki temu Ty lub Twoi pracownicy będą czuli się komfortowo, co wpłynie na ich nastrój i zwiększy wydajność pracy. 

Najważniejsza jest wygoda 

Często firmy mają tendencję do kupowania tańszych mebli biurowych, aby zmniejszyć koszty wyposażenia. Ważne jest jednak, aby wybrać wygodne meble, które zapewnią dobre samopoczucie pracowników. Przede wszystkim należy zadbać o dobrą jakość i funkcjonalność biurka. Wybierz coś z naszych nowości: minimalistyczne i nowoczesne biurko NARVIK B-1 z trzema dodatkowymi półkami albo praktyczne, stonowane B-45.

Projekt i estetyka

Istnieje tysiąc sposobów na zaprojektowanie biura. W rzeczywistości, czasami wystarczy zamontować dodatkowe szafki biurowe i lampy, aby uzyskać lepszy efekt wizualny. Nie musisz koniecznie inwestować dużej ilości pieniędzy na projekt swojego nowego biura. Niezależnie od budżetu, możesz stworzyć estetyczne miejsce pracy. 

Cisza w pracy

Warto też pomyśleć o zainstalowaniu ścianek działowych i dekoracyjnych paneli akustycznych w celu zmniejszenia hałasu, zwłaszcza w otwartej przestrzeni. Panele są ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem, ponieważ nie wymagają żadnej dodatkowej pracy związanej z wygłuszaniem. 

Bezpieczeństwo i spokój

Ponadto, dobrym pomysłem będzie zamontowanie osłon gniazdek, ponieważ leżące wokół przewody stwarzają niebezpieczeństwo, a oprócz tego nie są zbyt estetyczne. A jeśli chcesz, aby miejsce pracy stało się jeszcze bardziej przyjemne i ciepłe, udekoruj je zielonymi roślinami. 

Biurowe kolory

W przypadku urządzania nowoczesnego biura, lepiej zdecydować się na stonowane i klasyczne kolory, takie jak: szary, czarny i biały. Możesz na przykład pomalować ściany na biało, położyć ciemnoszarą, woskowaną betonową podłogę, dodać czarne lub białe biurko oraz skórzane krzesło.

Polecane produkty